People • Company •  Media •  Project

ZWYCIĘŻYĆ NA START WIOSNY U SIEBIE

W niedzielę, 30 marca, FC Chełmianka Gdańsk po raz pierwszy tej wiosny zagra u siebie. Przy Alei Zwycięstwa 12 nasz zespół podejmie KS Sulmin w ramach 11. kolejki gdańskiej B-klasy.

Po falstarcie na początek rundy wiosennej (porażka 1:5 z AP Kowale) nasza drużyna ma jeden cel: wkroczyć na zwycięską ścieżkę i udanie zainaugurować wiosnę na własnym boisku. Już w tę niedzielę o 12:00 Chełmianka zmierzy się z KS Sulmin, a więc ekipą plasującą się tuż nad nami.

Nasi rywale dotychczas zebrali identyczną ilość punktów. Znajdują się jednak lokatę wyżej, gdyż ich bilans bramkowy 22:22 jest zdecydowanie lepszy od naszego. Mimo to podopieczni Ryszarda Tafel są napędzeni, bo każdy kolejny mecz to budowanie historii tej drużyny, a młodzi zawodnicy mogą cieszyć się grą i grają bez żadnej presji. Trzeba jednak przyznać, że będzie to ciężkie i ważne starcie w kontekście finalnej pozycji w tabeli.

Liczymy na ogromny doping na trybunach i czekamy na „Stówę na Chełmiance”! Podczas meczu kibiców czeka również kilka atrakcji.

11. kolejka gdańskiej B-klasy
FC Chełmianka Gdańsk – KS Sulmin
30/03/2025r. (12:00)
Alei Zwycięstwa 12, Gdańsk

Picture of Robert Malcharczyk

Robert Malcharczyk

Autor

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka cookies

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie w celu poprawy jakości usług oraz analizowania ruchu. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

0